free offline web site builder software

Bluefox  Musluk Ucu Filtresi

Suyun içindeki minerallere dokunmadan  organik safsızlıkları ekonomik ve kolay temizleyeceğiniz su arıtma cihazı

Musluk Ucu Arıtma Montaj Videosu

Yüksek teknoloji ürünü seramik ve aktif karbon kartuşlu su filtresi, porselenin gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler filtre edilir. İkinci filtre olan Aktif Karbon ise suyun içindeki kloru ve pis kokuları emer. Filtrenizi 10 gün sonra temizlemek için açtığınızda filtrede biriken tortu ve pas taneciklerine inanamayacaksınız. Şehir şebekesinden gelen ve depolarda biriken sular zamanla sağlıksız olarak bizlere gelmektedir. Çamur,pas,tortu ve yosun parçacıkları seramik filtreden geçemeyip arıtılırlar. 
Filtre cihazı filtreleme yaparken su seramik katmanda direnç ile karşılaştığı için su tasarrufu sağlar.

Mutfakda

Geleneksel Mutfak Batarlarına Uyumlu

Musluk ucu su arıtma cihazınız geleneksel deve boynu mutfak bataryalarına kolayca monte edilir. Çay kahve suyunuzda veya akıllı sürahinize ön arıtma olarak kullanabilirsiniz.

Banyoda

Banyo Bataryalarına Uyumlu

Banyonuzda yüzünüzüyıkarken, dişlerinizi fırçalarken suyunuzun artık daha temiz olduğundan emin olabilirsiniz. Daha ekonomik ve daha temiz arıtılmış su.

Kolay Montaja Hazır

Montajı kolay olup, usta gerekmez

Su arıtma cihazı kutusunun içinde değişik musluk uçları için adaptörler bulunur. Kartuşunu temizlemek için zımpara ve adaptörleri sıkmak için kelebek tornavida standard olarak her kutuda bulunur.

Musluk Adaptörleri

Değişik musluklar için adaptörler mevcuttur

Gerekli olan adaptörler kutu içinde mevcuttur. Su arıtma cihazını herkes kolayca monte edebilir.Usta gerekmez.